1397/04/12 11:47

معرفی ویدیویی میت 10 لایت


دوربین اصلی هواوی میت ۱۰ لایت از سنسوری 16مگاپیکسلی با سیستم فوکوس خودکار تشخیص فاز بهره می برد که در پس لنزی با دیافراگم f/2.2 قرار گرفته است. این دوربین را یک سنسور 2 مگاپیکسلی برای جمع اوری داده های مربوط به عمق سوژه ها و یک فلش ال ایی دی تکی همراهی می کند. هواوی مجموعه ی دوربین عقب را با چینشی عمودی در بخش میانی از نیمه ی بالایی پنل پشت قرار داده است. دوربین سلفی میت ۱۰ لایت نیز که در حاشیه ی بالای نمایشگر قرار دارد ، از یک سنسور 13 مگاپیکسلی برای ثبت عکس و یک سنسور 2 مگاپیکسلی برای شناسایی عمق تصاویر بهره می برد. هواوی حالت های متعددی را برای استفاده از دوربین میت 10 لایت در نظر گرفته است که با سوایپ از سمت چپ در اپلیکیشن دوربین می توان به لیست ان ها دسترسی پیدا کرد، در این لیست می توان حالت هایی نظیر عکاسی اتوماتیک ، حرفه ای (با امکان کنترل پارامترهایی نظیر ایزو ، سرعت شاتر ، اکسپوژر، نوع فوکوس و وایت بالانس) ، فیلم برداری اتوماتیک و حرفه ای (تنظیم نوع فوکوس ، اکسپوژر و وایت بالانس) با رزولوشن فول اچ دی و نرخ ۳۰ فریم برثانیه ، اچ دی ار ، اسلوموشن VGA با نرخ ۱۲۰ فریم برثانیه و پاناروما دیده می شود.

هواوی میت ۱۰ لایت چند قابلیت دیگر، نظیر Light Painting برای ثبت اثار پرتوهای نور، Night Shot برای ثبت عکس های بهتر در طول شب و Effects برای اعمال افکت های انیمیشنی و متحرک رو صورت شخص را نیز در اپلیکیشن دوربین خود ارائه می دهد. چینی ها امکان ثبت تصاویر پرتره با افکت بوکه، حالت دیافراگم واید برای تغییر محل فوکوس پس از ثبت عکس و تصاویر متحرک را نیز در کنار انبوه قابلیت های یادشده به Huawei Mate 10 Lite اضافه کرده اند.

میتوانید بارفتن به صفحه huawei mate 10 lite با مشخصات فنی و جزئیات کامل این این گوشی اشنا شوید. بامادر بانک بازار همراه باشید.

نظر خود را درباره این ویدئو با ما به اشتراک بگذارید