درباره بانک بازار

بانک بازار سایتی حرفه ای در زمینه اشتراک گذاری اطلاعات و مشخصات فنی در مورد محصولات و کالاهای مختلف از جمله دیجیتالی و غیر دیجیتالی است. در بانک بازار اطلاعات کامل ، مشخصات سخت افزاری و بررسی تخصصی کالاهای مختلف از برندهای ایرانی و خارجی قرار داده می‌شود.

همانطور که از نام بانک بازار مشخص است، هدف ما جمع‌آوری اطلاعات کامل در مورد محصولات و کالاهای برندهای مختلف ایرانی و خارجی و درنتیجه ارائه آنها به کاربران است. هر محصول با توجه به دسته‌بندی و کارایی که دارد، در بانک بازار ذخیره شده و کاربران می‌توانند اطلاعاتی از نظیر تصاویر ، ویدیو ، مشخصات فنی ، بررسی اجمالی ، بررسی تخصصی ، مقایسه متنی و تصویری با محصولات مختلف و در صورت وجود، بنچمارک‌های آن کالا را دریافت کنند.

هر روز محصولات مختلفی از برندهای مطرح و معتبر ایرانی و خارجی در بانک بازار قرار می‌گیرد تا کاربران امکان دریافت آخرین اطلاعات در مورد جدیدترین و در کنار آن، محصولات موجود در بازار را دریافت کرده و امکان مقایسه آن با محصول مشابه دیگری را داشته باشند. درواقع کاربران می‌توانند محصولات را با یکدیگر مقایسه کرده و تفاوت‌های هر محصول را با دیگری بیابند.

علاوه بر جدول مشخصاتی دقیق که تمامی امکانات و اطلاعات مهم محصولات را در اختیارتان قرار می‌دهد، قسمتی برای ویدیوها در نظر گرفته شده تا کاربران با توجه به نوع کالا دسترسی به ویدیوهای مختلفی مانند نگاه اولیه ، بررسی دقیق ، مقایسه ، تست مقاومت و آنباکسینگ را داشته باشند.

در کنار قسمت ویدیوها، گزینه بنچمارک نیز در نظر گرفته شده است که با توجه به محصول، میزان عملکرد آن را در زمینه‌های مختلف به نمایش قرار می‌دهد. با این حساب نه‌تنها در مورد اطلاعات فنی کالای مد نظرتان آگاه می‌شوید، بلکه به ویدیوها و جدول بازده و عملکرد آن محصول نیز دسترسی دارید تا اطلاعات بیشتری در مورد محصول مدنظرتان داشته و آن را با محصولات مشابه دیگر مقایسه کنید.